Μαρ18

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ (ΔΡΟΜΟΙ)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ

ΑΝΑ ΗΛΙΚΙΑ

  • 30Μ ΝΗΠΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΕΙΡΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΓΟΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1ος 6.58 1ος
ΖΩΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 1ος 6.71 2ος
ΡΟΥΓΓΑΝΑΚΗΣ ΖΗΝΩΝΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 1ος 6.83 3ος
ΤΖΙΜΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2ος 6.92 4ος
ΜΠΙΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 3ος 6.97 5ος
ΜΟΥΡΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2ος 7.00 6ος
ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 4ος 7.23 7ος
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 3ος 7.35 8ος
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 2ος 7.45 9ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 1ος 7.61 10ος
ΝΑΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 2ος 7.83 11ος
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 3ος 7.97 12ος
ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3ος 7.98 13ος
ΛΑΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 4ος 8.29 14ος
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 4ος 8.39 15ος
ΧΟΥΧΟΥΛΑΣ ΑΔΑΜ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4ος 8.54 16ος
ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 5ος 10.17 17ος
ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 5ος 10.82 18ος
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 6.56
ΠΙΣΠΙΡΙΓΚΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 6.66
ΜΑΥΡΑΚΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.01
ΜΠΟΥΝΤΡΑ ΜΑΓΔΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.31
ΜΑΝΤΖΙΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 7.41
ΒΑΡΔΑΛΗ ΝΑΣΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 8.43
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 8.60
ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 8.92
ΜΑΧΑΙΡΑ ΖΩΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 10.81
ΚΑΠΕΛΛΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 11.64 10η

 

  • 3ΟΜ Α’ ΔΜΟΤΙΚΟΥ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΕΙΡΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΓΟΡΙΑ
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 1ος 5.79 1ος
ΣΠΙΘΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2ος 5.81 2ος
ΜΑΧΙΑΡΑΣ ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 1ος 5.88 3ος
ΡΕΠΠΑΣ ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1ος 5.99 4ος
ΔΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2ος 6.06 5ος
ΣΠΙΘΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3ος 6.13 6ος
ΜΠΛΙΑΝΗΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3ος 6.22 7ος
ΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2ος 6.25 8ος
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 4ος 6.31 9ος
ΜΠΟΥΛΟΥΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 5ος 6.42 10ος
ΠΑΠΑΝΚΙΟΛΑΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3ος 6.43 11ος
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 4ος 6.48 12ος
ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 4ος 6.79 13ος
ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 5ος 6.83 14ος
ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 5ος 7.19 15ος
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΛΚΜΗΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 5.93
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 5.98
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΝΩ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.13
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.18
ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΑ   7.21
ΧΑΛΚΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.23
ΠΑΥΛΕΛΗ ΕΥΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.25

 

  • 4ΟΜ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β’ – Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΕΙΡΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΓΟΡΙΑ
ΓΚΑΣΤΙΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1ος 6.60 1ος
GROU PRINCE ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2ος 6.67 2ος
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 1ος 6.97 3ος
ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1ος 7.00 4ος
ΡΑΜΜΟΣ ΘΑΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 2ος 7.02 5ος
ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2ος 7.09 6ος
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3ος 7.37 7ος
ΓΟΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 4ος 7.41 8ος
ΖΩΡΖΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 5ος 7.50 9ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 6ος 7.52 10ος
ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3ος 7.60 11ος
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 4ος 7.71 12ος
ΡΑΜΜΟΣ ΑΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 5ος 7.71 13ος
ΔΡΙΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 6ος 7.73 14ος
ΤΖΙΜΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 4ος 7.81 15ος
ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5ος 8.19 16ος
ΤΣΙΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 6ος 8.31 17ος
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3ος 8.82 18ος
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 6.20
GIGO ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 6.78
ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΛΥΔΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.13
ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 7.21
ΣΙΑΜΕΤΑΙ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7.31
ΣΙΒΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.41
ΠΟΛΙΤΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 7.42
ΠΡΑΣΣΟΥ ΧΑΡΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7.42
ΡΑΛΛΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.43
ΠΑΝΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.45 10η
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 7.67 11η
ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗ ΧΑΡΙΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 7.82 12η
ΤΣΙΣΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 7.86 13η
ΓΚΟΤΖΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.86 14η
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 7.93 15η
ΚΑΡΑΒΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.17 16η
ΜΠΑΡΔΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 8.51 17η
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΛΥΔΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 8.66 18η
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 8.78 19η

 

  • 50Μ ΜΙΝΙ (Δ’-Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΕΙΡΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΓΟΡΙΑ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 1ος 7.91 1ος
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 1ος 7.92 2ος
ΓΚΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2ος 7.96 3ος
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1ος 8.18 4ος
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 2ος 8.18 5ος
ΛΑΔΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2ος 8.20 6ος
ΜΠΟΥΝΤΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 1ος 8.28 7ος
ΖΑΜΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 3ος 8.43 8ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2ος 8.56 9ος
ΟΡΙΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3ος 8.60 10ος
ΤΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 4ος 8.61 11ος
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3ος 8.67 12ος
ΑΝΘΙΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 4ος 8.95 13ος
ΣΑΓΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5ος 9.38 14ος
ΑΚΟΥΜΠΕΖΕ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3ος 9.43 15ος
ΧΗΤΟΣ ΦΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4ος 9.48 16ος
ΠΑΛΑΤΙΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 4ος 9.60 17ος
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   5ος 9.68 18ος
ΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 6ος 9.90 19ος
ΣΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 5ος 9.99 20ος
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΝΑΤΙ ΧΑΡΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7.95
ΚΟΝΤΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.07
ΚΑΤΣΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.32
ΤΣΙΟΛΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.41
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8.43
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8.44
ΛΑΜΑΡΗ ΛΥΔΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.61
ΛΑΖΟΥΡΑ ΡΕΒΕΚΚΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8.63
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 8.69
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.71 10η
ΠΛΥΤΑΡΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.74 11η
ΑΣΠΡΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8.86 12η
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΤΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 8.91 13η
ΤΣΙΟΚΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.97 14η
ΖΑΠΟΥΝΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 9.10 15η
ΧΗΝΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 9.26 16η
ΧΑΒΙΑΡΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΝΑΤΟΛΗ 9.47 17η
ΑΡΓΕΙΤΗ ΑΝΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 9.60 18η
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 9.70 19η
ΡΑΛΛΗ ΣΥΝΕΣΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 9.81 20η
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 9.89 21η
ΝΙΑΒΡΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 10.10 22η
ΧΟΥΤΖΟΥΜΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11.86 23η
  • 60Μ ΠΠΒ’ – ΠΚΒ’
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΕΙΡΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΓΟΡΙΑ
ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1ος 8.35 1ος
ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2ος 8.69 2ος
ΖΟΥΜΠΑΝΕΑΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3ος 8.79 3ος
ΑΝΟΣΙΚΕ ΤΖΟΕΛ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4ος 8.89 4ος
ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5ος 9.23 5ος
ΜΠΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 6ος 9.94 6ος
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΑΝΟΣΙΚΕ ΕΙΝΤΖΕΛ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8.29
ΣΚΑΛΤΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.30
ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8.33
ΝΤΟΥΚΑΤΕ ΓΚΛΟΡΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8.39
ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΙΚΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8.60
ΛΑΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8.77
ΒΑΛΑΚΑ ΜΑΧΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8.85
ΣΚΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 8.88
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.92
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 9.04 10η
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 9.06 11η
ΜΠΑΚΑΜΗΤΣΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 9.40 12η
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 9.40 13η
ΣΚΛΑΤΙΝΙΩΤΗ ΜΕΛΙΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 9.44 14η
ΚΟΥΣΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 9.75 15η
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 9.77 16η
ΧΑΛΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 9.83 17η
ΖΟΥΜΠΑΝΕΑ ΜΑΓΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 9.86 18η
ΑΝΤΟΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΙΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 10.06 19η
ΜΠΟΥΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 10.87 20η
  • 1000Μ ΠΠΒ’ –ΠΚΒ’
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΓΟΡΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3.13 1ος
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 4.36 3ος
ΣΑΜΟΗΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 3.39 2ος
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΟΖΑΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 3.38
ΟΡΙΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 4.29
  • 1000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΠΒ’ – ΠΚΒ’
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
 
ΑΝΘΙΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 7.14 1ος
 
ΠΑΠΑΪΩΑΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7.24
ΝΙΑΒΡΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 7.28
  • ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΕΙΡΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1,12
2 ΧΗΤΟΣ ΦΑΙΔΩΝ
3 ΣΑΓΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΛΑΖΟΥΡΑ ΡΕΒΕΚΚΑ
5 ΑΣΠΡΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ
6 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
7 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΗΛΙΑΣ
8 ΧΟΥΤΖΟΥΜΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
ΑΝΑΤΟΛΗ 1 ΚΟΝΤΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1,16
2 ΤΣΙΟΚΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ
4 ΠΛΥΤΑΡΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
5 ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6 ΧΗΝΟΥ ΔΑΝΑΗ
7 ΛΑΜΑΡΗ ΛΥΔΙΑ
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Προετοιμασία για Στρατιωτικές Σχολές και ΤΕΦΑΑ

33οι  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΡΟΜΟΥ  «ΜΠΛΟΚΟ  ΚΑΛΟΓΡΕΖΑΣ  2018»

33η Επέτειος Μνήμης

«Με Αγώνες Δρόμου οι αθλητές τιμούν, για 33 χρόνια συνεχώς,

το ΜΠΛΟΚΟ ΚΑΛΟΓΡΕΖΑΣ».

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018, ΩΡΑ 10.00 πμ.,

ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ  (Λεωφ. Εθνικής Αντίστασης - Ν. Ιωνία).

Ο Οργανισμός Πολιτισμού, Άθλησης και Νεολαίας (Ο.Π.Α.Ν.) του Δήμου Ν. Ιωνίας,

ο Αθλητ. & Γυμν. Σύλλογος «ΑΝΑΤΟΛΗ» Ν. Ιωνίας και ο Φυσιολατρικός Όμιλος Ν. Ιωνίας (Φ.Ο.Ν.Ι.)

ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ τους 33ους Αγώνες Δρόμου, επί δημοσίας οδού, με την επωνυμία «Μπλόκο Καλογρέζας 2018».

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 10.000 Μ. (εντός & εκτός Σταδίου) (χρονικό όριο 90 λεπτά)

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 1.500 Μ. (εντός & εκτός Σταδίου) ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:Η συμμετοχή στους αγώνες είναι ΔΩΡΕΑΝ. 

Θα υπάρχει ηλεκτρονική χρονομέτρηση (με chips).

 Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνουν ΜΟΝΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ πατώντας ΕΔΩ

Για πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στον Οργανισμό Πολιτισμού, Άθλησης & Νεολαίας (Ο.Π.Α.Ν.) Δήμου Ν. Ιωνίας, (Λ. Ηρακλείου 268, Ν. Ιωνία, Τηλ. 210 2759768, 210 2777721 ώρες 09.00 – 14.00) και στις ιστοσελίδες: www.opandni.gr & www.ags-

ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ: Όλοι όσοι λάβουν μέρος στους αγώνες, μετέχουν με προσωπική τους ευθύνη, για θέματα υγείας, ατυχήματος και προσωπικής ασφάλειας. Για τα ανήλικα παιδιά την ευθύνη έχουν οι γονείς τους, που υποβάλλουν τη δήλωση. 

 Όλοι πρέπει να έχουν εξεταστεί από ειδικό γιατρό της επιλογής τους, πριν τους αγώνες.

Παραχωρείται το δικαίωμα στους διοργανωτές να χρησιμοποιήσουν το όνομα και τη φωτογραφία του αθλητή προς τα μέσα ενημέρωσης και οπουδήποτε θεωρηθεί σκόπιμο.

Copyright © ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2013. All Rights Reserved.