Σεπ26

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ου ΑΓΩΝΑ "ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ"

 foto 25.9.2016 085 1

        Την Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία ο 2ος Αγώνας δρόμου, που ήταν αφιερωμένος στους Μικρασιάτες Πρόσφυγες.

        Από πολύ νωρίς το πρωί η Πλατεία του Αγίου Γεωργίου μετατράπηκε σε αγωνιστικό χώρο, με όλη την Οργανωτική Επιτροπή : Το Κέντρο Σπουδής και Ανάδειξης Μικρασιατικού Πολιτισμού (ΚΕ.ΜΙ.ΠΟ.), τον Οργανισμό Πολιτισμού, Άθλησης και Νεολαίας (Ο.Π.Α.Ν.) του Δήμου Ν. Ιωνίας, το Αυτοτελές Τμήμα Παιδείας-Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου N. Φιλαδέλφειας – N. Χαλκηδόνος και τον Αθλητικό και Γυμναστικό Σύλλογο «ΑΝΑΤΟΛΗ» Ν. Ιωνίας) να είναι έτοιμη για τις δύο διαδρομές του αγώνα: τα 10.000 μ. για ενήλικες και τα 1.000 μ. για τα μικρά παιδιά.

       Για αρκετούς μήνες μεριμνούσε για όλες τις λεπτομέρειες των αγώνων. Η Τροχαία Ν. Ιωνίας, τα Αστυνομικά Τμήματα Ν. Ιωνίας, Περισσού και Ν. Φιλαδέλφειας, η Δημοτική Αστυνομία Ν. Ιωνίας και Ν. Φιλαδέλφειας, οι γυμναστές και οι γυμνάστριες του Ο.Π.Α.Ν., η Επίλεκτη Ομάδα Ειδικών Αποστολών Δήμου Αιγάλεω, οι εθελοντές Πολιτικής Προστασίας Ν. Φιλαδέλφειας-Ν.Χαλκηδόνας, οι εθελοντές του Κοινωνικού Παντοπωλείου Ν. Ιωνίας, ο γιατρός των Αγώνων κ. Σακαρέλλος, ο νοσηλευτής του Νοσοκομείου “Αγίας Όλγας” κ. Δελατόλλας, η πολυπληθής ομάδα της “ΑΝΑΤΟΛΗΣ”, με όλο το Δ.Σ., προπονητές, αθλητές, αθλήτριες και μέλη του Συλλόγου και η άνω των 140 εθελοντών μεγάλη «οικογένεια» των ανώνυμων εθελοντών των Τοπικών Συλλόγων: της Ένωσης Σπάρτης Μ. Ασίας, των Ινεπολιτών- Κασταμονιτών, του Συνδέσμου Αλαγιωτών, του Ιωνικού Συνδέσμου, του Συλλόγου Σμυρναίων, της Πολιτιστικής Ένωσης Μικρασιατών «Η ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ», του Φυσιολατρικού Ομίλου, του 4ου Συστήματος Προσκόπων, του Χορευτικού Εργαστηρίου Ν. Ιωνίας, του Συλλόγου Θεσσαλών, του Συλλόγου Ηπειρωτών, καθώς και οι μεμονωμένοι εθελοντές πρόσφεραν μεγάλη βοήθεια για να ολοκληρωθούν οι αγώνες.

           Χαιρετισμό εκ μέρους της Οργανωτικής Επιτροπής απηύθυνε, πριν την εκκίνηση των 10.000 μ. ο πρόεδρος του ΚΕ.ΜΙ.ΠΟ. κ. Λουκάς Χριστοδούλου.

         Οι καιρικές συνθήκες ήταν ιδανικές και η διάθεση των δρομέων σε υψηλό επίπεδο. Την υπόσχεση των δρομέων απήγγειλε ο Πειραιώτης δρομέας κ. Λάμπρος Διακάτος. Την εκκίνηση των 10.000 μ. έδωσε ο Δήμαρχος της Ν. Ιωνίας κ. Ηρακλής Γκότσης και των 1.000 μ. ο Δήμαρχος Ν. Φιλαδέλφειας – Ν. Χαλκηδόνας κ. Αριστείδης Βασιλόπουλος

             Χορηγοί Επικοινωνίας: ο Δημοτικός Ραδιοφωνικός Σταθμός Ηρακλείου 94 FMκαι η ΙΟΝΙΑ ΝΕΤ.

            Όλοι οι αθλητές τερματίζοντας έπαιρναν το ειδικό αναμνηστικό δίπλωμα, στην πίσω πλευρά του οποίου ήταν το ιστορικό της διοργάνωσης και όλα τα χαρακτηριστικά σημεία των διαδρομών: οι παραδοσιακοί οικισμοί, τα εργοστάσια, τα φουγάρα, τα μουσεία.

        Στην εκδήλωση παρέστησαν εκτός των δύο Δημάρχων: ο εκπρόσωπος του Σεβασμιοτάτου Μητροπολίτη Ν. Ιωνίας, Ν. Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας, Ηρακλείου ο πατήρ Δανιήλ, η βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ κ. Ελένη Αυλωνίτου, εκπροσωπώντας το Ελληνικό Κοινοβούλιο, ο Αντιδήμαρχος Ν. Φιλαδέλφειας κ. Ανανιάδης, ο επί κεφαλής της Δημοτικής παράταξης «Δημιουργία-Αλληλεγγύη» κ. Π. Μανούρης, η επί κεφαλής της Δημοτικής Παράταξης «Δύναμη Προοπτικής» κ. Δ. Θωμαΐδου, ο πρόεδρος του Ο.Π.Α.Ν. και Δημοτικός Σύμβουλος κ. Σπ. Αμανατίδης, οι Αντιδήμαρχοι κ.κ. Λιλιαν Αθυμαρίτου και Σάβ. Χατζηκωνσταντίνου, οι Δημοτικοί Σύμβουλοι: κ.κ. ΄Ολ. Κατημερτζή, κ. ΄Ολ.Ακιανίδου, Κ. Εξαδάκτυλος, Χρ. Χατζηϊωάννου, Ηλ. Γκαραβέλας, Βέτα Γεωργιάδου, Αντ. Βουδούρης, ο Δημοτικός Σύμβουλος Ν. Φιλαδέλφειας – Χαλκηδόνας κ. Μανωλεδάκης Θεόδωρος (υπεύθυνος του Αυτοτελούς Τμήματος Παιδείας-Πολιτισμού και Αθλητισμού- ο οποίος έτρεξε στον αγώνα), ο Αντιπρόεδρος του ΟΠΑΝ κ. Κωστιδάκης, οι Πρόεδροι και τα μέλη των ΔΣ των Συλλόγων: κ. Χάρης Σαπουντζάκης (Πρόεδρος της Ένωσης Σπάρτης Μ. Ασίας), κ. Γιάν. Κοντίτσης (Πρόεδρος Ιωνικού Συνδέσμου), κ. ΄Ελσα Ανθρακίδου (Συλλόγου Σμυρναίων), κ. Γ. Νουβέλογλου (Συνδέσμου Αλαγιωτών), κ. Γιάν. Ηλιού (Συλλόγου Ινεπολιτών- Κασταμονιτών), η κ. Κούλα Μπρόλιου (Συλλόγου Η ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ), η κ. Πανάγου (Συλλόγου ΣΙΝΩΠΗ). Από το ραδιοφωνικό σταθμό 94 FM η κ. Μαίρη Αρώνη (Δημοτική Σύμβουλος Ηρακλείου) και από τον τοπικό ηλεκτρονικό τύπο  ΙΟΝΙΑ ΝΕΤ η κ. Παναγιώτα Σούγια.

foto 25.9.2016 163 1 foto 25.9.2016 188 1 foto 25.9.2016 172 1

Οι πρώτοι νικητές των αγώνων είναι:

1.000 μ. : Χριστάνας Κων/νος (ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ) – Αυγέρη Στέλλα (ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

10.000 μ. Σταμούλης Γεώργιος  (Α.Σ. Φίλιππος Βέροιας) – Παναγιωτοπούλου Ιουλία / Ελένη.

     Επισυνάπτονται τα αναλυτικά αποτελέσματα και οι τρεις πρώτοι κάθε ηλικιακής κατηγορίας εδώ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ου ΑΓΩΝΑ 

     Η Οργανωτική Επιτροπή βράβευσε ιδιαιτέρως τους τυφλούς Παρολυμπιονίκες αθλητές: Στέργιο Σιούτη και το συνοδό του Βάιο Μεσδανίτη και τον Νικόλαο Τσατσακλά και τη συνοδό του Μαρίνα Κολέττα. Επίσης βράβευσε το μεγαλύτερο σε ηλικία δρομέα τον κ. Ευάγγελο Καστριτσέα.

     Το κύπελλο «στον αθλητή που δεν νίκησε» απονεμήθηκε μετά από κλήρωση στον αθλητή Σπύρο Σιούτη, γιο του Παρολυμπιονίκη κ. Στέργιου Σιούτη.

     Η Οργανωτική Επιτροπή ευχαριστεί όλους όσοι βοήθησαν στην επιτυχία των αγώνων. Επίσης συγχαίρει τους δρομείς για τη συμμετοχή τους στους αγώνες και τους ευχαριστεί για τα εγκωμιαστικά σχόλια που έκαναν για όλη τη διοργάνωση. Η διοργάνωση κρίθηκε και χαρακτηρίστηκε από όλους τους συμμετέχοντες ως υψηλού επιπέδου.

 

Σεπ21

Συμμετέχοντες στον 2ο Αγώνα "Στις γειτονιές των Μικρασιατών Προσφύγων"

Η τελική κατάσταση των ονομάτων των συμμετεχόντων στον 2ο Αγώνα Δρόμου "Στις γειτονιές των Μικρασιατών Προσφύγων" είναι η παρακάτω:

bib Lastname Firstname
1701 DOLORES LAURA
1702 MILWARD MARTIN
1703 MILWARD HENRY
1704 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1705 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1706 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1707 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1708 ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1711 ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1712 ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
1713 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1714 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1715 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
1716 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
1717 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1718 ΑΛΕΠΟΥΔΕΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
1719 ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
1720 ΑΜΠΑΣ ΔΑΝΑΗ
1721 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
1723 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
1724 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1725 ΑΝΔΡΙΚΑΚΟΣ-ΛΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1726 ΑΝΤΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
1727 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1728 ΑΞΙΛΙΘΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
1729 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
1730 ΑΡΑΒΟΓΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
1731 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
1732 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
1733 ΒΑΚΑΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
1734 ΒΑΛΧΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
1735 ΒΑΡΔΑΓΓΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1737 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
1738 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ
1739 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
1740 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ
1741 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1742 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
1743 ΒΑΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
1744 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1745 ΒΕΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1746 ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
1747 ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
1748 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 
1749 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1750 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1751 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1752 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
1753 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
1754 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1755 ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ
1757 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
1758 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
1761 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
1762 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1763 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
1764 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
1765 ΓΚΕΚΑ ΒΑΛΙΑ
1766 ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ
1767 ΓΚΛΑΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
1768 ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ ΛΟΥΗΣ
1769 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1770 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
1771 ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1773 ΔΑΛΙΑΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ
1774 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1775 ΔΑΦΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1776 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
1777 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
1778 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΝΙΛΑ
1780 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1781 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
1782 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
1783 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1784 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1785 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
1786 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΝΗ
1787 ΔΙΒΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1788 ΔΙΚΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
1789 ΔΡΑΖΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
1790 ΔΡΑΜΑΛΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1791 ΔΡΑΜΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
1792 ΔΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1793 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1794 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1795 ΕΡΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 
1796 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1797 ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΚΗΡΥΚΑΣ
1798 ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΥΗ
1799 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
1800 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1801 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1804 ΖΗΓΟΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
1807 ΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1808 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1809 ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ 
1810 ΖΟΥΡΕΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
1811 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
1813 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1821 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
1822 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
1824 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
1825 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
1826 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1827 ΘΕΡΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1831 ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
1832 ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
1833 ΙΑΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1834 ΙΣΠΑΧΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
1835 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1836 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥΛΑ
1837 ΚΑΒΟΥΡΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 
1838 ΚΑΖΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1839 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
1840 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ
1841 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1842 ΚΑΛΛΙΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1843 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
1844 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1845 ΚΑΜΠΙΤΣΗ ΕΥΗ
1846 ΚΑΝΕΛΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
1847 ΚΑΝΕΛΛΗΣ  ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ 
1848 ΚΑΝΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1849 ΚΑΝΤΖΟΥ-ΔΑΝΑΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
1850 ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1851 ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1852 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1853 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
1854 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1855 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
1856 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1857 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1858 ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1859 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
1860 ΚΑΡΟΥΣΗ  ΜΑΡΊΝΑ 
1861 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1862 ΚΑΣΤΡΙΤΣΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1863 ΚΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1864 ΚΑΤΡΑΝΗ ΣΑΝΤΡΑ
1865 ΚΑΤΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1866 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 
1867 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1868 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
1869 ΚΙΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1870 ΚΙΣΚΗ ΧΑΣΣΑΝ
1871 ΚΙΤΣΑΡΑ  ΓΙΆΝΝΑ 
1872 ΚΟΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
1873 ΚΟΛΕΘΡΑΣ ΜΑΚΗΣ 
1874 ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ ΝΑΣΟΣ
1875 ΚΟΛΟΚΑΘΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1876 ΚΟΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1877 ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1878 ΚΟΜΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1879 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
1880 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1881 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
1882 ΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1883 ΚΟΡΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
1884 ΚΟΡΝΙΖΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
1885 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1886 ΚΟΡΡΕΣ ΚΩΣΤΑΣ
1887 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1888 ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
1889 ΚΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1890 ΚΟΥΚΊΔΗΣ  ΞΕΝΟΦΏΝ 
1891 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ
1892 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΠΑΡΗΣ
1894 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
1895 ΚΟΥΚΟΥΛΙΟΥ ΖΩΗ
1896 ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1897 ΚΟΥΛΙΟΥ ΚΡΙΣΤΑ
1898 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1899 ΚΟΥΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
1900 ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1901 ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1902 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
1903 ΚΡΑΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1904 ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
1905 ΚΡΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
1906 ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΑΚΗΣ
1907 ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
1908 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1909 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ    
1910 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
1911 ΚΩΣΤΕΛΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1912 ΛΑΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
1913 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1914 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
1915 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1916 ΛΙΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
1917 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΜΕΝΙΟΣ
1918 ΛΙΤΗ ΕΡΗ
1919 ΛΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1920 ΛΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1921 ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1922 ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1923 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
1924 ΛΎΡΑ ΦΩΤΕΙΝΉ 
1925 ΜΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1926 ΜΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1927 ΜΑΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1928 ΜΑΚΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
1929 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1930 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1931 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1932 ΜΑΝΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1933 ΜΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
1934 ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1935 ΜΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1936 ΜΑΡΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1937 ΜΑΡΓΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
1938 ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
1939 ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 
1940 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1941 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1942 ΜΑΣΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1943 ΜΑΤΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1944 ΜΑΥΡΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
1945 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1946 ΜΕΙΔΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1947 ΜΕΣΔΑΝΙΤΗΣ ΒΑΙΟΣ 
1948 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1949 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1950 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ
1951 ΜΙΧΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1952 ΜΟΥΡΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1953 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1954 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1955 ΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1956 ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1957 ΜΠΑΛΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1958 ΜΠΑΛΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
1959 ΜΠΑΝΤΕ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
1960 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1961 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
1962 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
1963 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1964 ΜΠΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1965 ΜΠΟΓΙΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1966 ΜΠΟΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
1967 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1968 ΜΠΟΥΧΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
1969 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1970 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1971 ΜΥΛΩΝΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ 
1972 ΝΕΦΡΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 
1973 ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1974 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1975 ΝΙΦΟΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
1976 ΝΤΑΜΠΑΛΗΣ ΝΤΙΝΟΣ
1977 ΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1978 ΞΕΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
1979 ΞΥΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1980 ΞΥΞΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
1981 ΞΥΡΑΦΗΣ MΠΑΜΠΗΣ
1982 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
1983 ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
1984 ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1985 ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
1986 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 
1987 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1988 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ - ΕΛΕΝΗ 
1989 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ
1990 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
1991 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1992 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1993 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1994 ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
1995 ΠΑΝΤΑΖΗ ΞΑΝΘΗ
1996 ΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1997 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ
1998 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1999 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2000 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
2001 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 
2002 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
2003 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
2004 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
2005 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
2006 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
2007 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2008 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2009 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2010 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2011 ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ
2012 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2013 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2014 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2015 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 
2016 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
2017 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2018 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2019 ΠΑΡΤΥΚΑ ΜΑΡΙΟΥΣ
2020 ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2021 ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2022 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΒΙΣΣΑΡΙΑ
2023 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
2024 ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2025 ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2026 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2027 ΠΗΧΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
2028 ΠΙΠΙΚΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ
2029 ΠΙΤΖΑ-ΤΣΙΟΤΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
2030 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2031 ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2032 ΠΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΗΣ
2033 ΠΛΑΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
2034 ΠΛΙΤΣΗΣ ΖΗΣΗΣ
2035 ΠΟΘΑ ΕΙΡΗΝΗ
2036 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
2037 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ
2038 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
2039 ΠΟΤΑΜΊΤΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ
2040 ΠΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
2041 ΠΡΟΝΟΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2042 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2043 ΡΑΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2044 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2045 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2046 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
2047 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2048 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
2049 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
2050 ΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ
2051 ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2052 ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2053 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
2054 ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
2055 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
2056 ΣΑΡΚΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2057 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2058 ΣΒΟΡΩΝΟΣ NΙΚΌΛΑΟΣ
2059 ΣΕΙΜΑΝΙΔΗΣ  ΔΗΜΉΤΡΗΣ 
2060 ΣΙΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2061 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2062 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2063 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
2064 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2065 ΣΚΕΥΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
2066 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2067 ΣΚΟΥΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
2068 ΣΚΟΥΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
2069 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2070 ΣΚΟΥΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2071 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑ
2072 ΣΠΑΓΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
2073 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2074 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2075 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2076 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2077 ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2078 ΣΤΑΘΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
2079 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2080 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
2081 ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2082 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
2083 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2084 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2085 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ  ΓΙΆΝΝΗΣ 
2086 ΣΤΕΦΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
2087 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ
2088 ΣΤΩΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
2089 ΣΥΡΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2090 ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
2091 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2092 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2093 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
2094 ΤΑΓΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
2095 ΤΑΚΤΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
2096 ΤΑΡΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
2097 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
2098 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
2099 ΤΖΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2100 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2101 ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2102 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
2103 ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
2104 ΤΟΝΤΟΡΟΒΙΤΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2105 ΤΟΥΦΤΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ 
2106 ΤΡΙΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 
2107 ΤΡΙΧΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ 
2108 ΤΡΟΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
2109 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2110 ΤΣΑΚΙΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2111 ΤΣΑΚΟΓΙΑ ΝΙΚΗ
2112 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2113 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2114 ΤΣΑΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2115 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2116 ΤΣΕΡΕΜΕΓΚΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
2117 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2118 ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2119 ΤΣΙΡΙΛΑ ΕΛΕΝΗ
2120 ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
2121 ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2122 ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 
2123 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
2124 ΦΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2125 ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2126 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2127 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ
2128 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
2129 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ
2130 ΦΥΤΡΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2131 ΦΩΤΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
2132 ΧΑΛΑΣΤΑΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2133 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2134 ΧΑΝΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2135 ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2136 ΧΑΣΙΩΤΗ ΛΙΑΝΑ
2137 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
2138 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΟΥ ΑΛΈΚΑ
2139 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
2140 ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2141 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2142 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2143 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2144 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2145 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
2146 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ
2147 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2148 ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2149 ΧΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2150 ΨΑΡΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2151 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σεπ14

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

Αγαπητά μέλη, αθλητές και αθλήτριες του Συλλόγου, μετά από πρόταση και των προπονητών,

σας ανακοινώνουμε το πρόγραμμα προπονήσεων, για την αγωνιστική περίοδο 2016 – 2017:

ΤΜΗΜΑ                                  ΗΜΕΡΕΣ                        ΩΡΕΣ

Νήπια, Α΄ & Β΄ Δημ.
Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή                   5.00 μμ. – 6.00 μμ.
Γ΄, Δ΄ & Ε΄ Δημ. Δευτέρα έως και Παρασκευή    6.00 μμ. – 7.00 μμ.
ΣΤ΄ Δημ. & Α΄ Γυμν. Δευτέρα έως και Παρασκευή    7.00 μμ. – 8.15 μμ.
Αγωνιστικά Τμήματα Δευτέρα έως και Παρασκευή    5.30 μμ. – 7.15 μμ.
Αγωνιστικά Τμήματα Σάββατο πρωί  10.00 πμ.– 11.30 πμ.

ΤΜΗΜΑ                            ΗΜΕΡΕΣ                          ΩΡΕΣ

ΤΕΦΑΑ – Στρατ. Σχολών Τρίτη και Πέμπτη 05.00 μμ. – 06.00 μμ.
ΤΕΦΑΑ – Στρατ. Σχολών Τρίτη έως και Παρασκευή 07.00 μμ. – 09.00 μμ.
ΤΕΦΑΑ – Στρατ. Σχολών Σάββατο πρωί 09.00 πμ. – 11.30 πμ.
Αυγ23

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ «Στις γειτονιές των Μικρασιατών Προσφύγων»

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ

«Στις γειτονιές των Μικρασιατών Προσφύγων»

Εκεί που γράφηκε η Ιστορία τους

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016, ΩΡΑ 9.30 π.μ.

Το Κέντρο Σπουδής και Ανάδειξης Μικρασιατικού Πολιτισμού ( ΚΕ.ΜΙ.ΠΟ.),

ο Οργανισμός Πολιτισμού, Άθλησης και Νεολαίας (Ο.Π.Α.Ν.) του Δήμου Ν. Ιωνίας,

το Αυτοτελές Τμήμα Παιδείας-Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου Φιλαδέλφειας – Χαλκηδόνος και ο Αθλητικός και

ο Γυμναστικός Σύλλογος «ΑΝΑΤΟΛΗ» Ν. Ιωνίας

ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ

Τον 2ο ΑΓΩΝΑ Δρόμου, επί δημοσίας οδού, με την επωνυμία

«Στις γειτονιές των Μικρασιατών Προσφύγων»

που είναι ειδικά αφιερωμένος στους Πρόσφυγες της Μ. Ασίας, που ήρθαν μετά την Μικρασιατική Καταστροφή και εγκαταστάθηκαν το 1923,

στους συνοικισμούς της Ν. Ιωνίας, Ν. Φιλαδέλφειας και Ν. Χαλκηδόνας.

ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ:

10.000 Μ. για ενήλικες (χρονικό όριο 90΄). Η διαδρομή διέρχεται από ιστορικά σημεία των προσφυγικών πόλεων, εκεί που στέριωσε η προσφυγιά, εκεί που δημιούργησαν πολιτισμό και ιστορία οι ξεριζωμένοι.

Α) Άνδρες: 1) 18-19, 2) 20-29, 3) 30-39, 4) 40-49, 5) 50-59, 6) 60-69, 7) 70 και άνω.

Β) Γυναίκες: 1) 18-19, 2) 20-29, 3) 30-39, 4) 40-49, 5) 50-59, 6) 60 και άνω

1.000 Μ. ( ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ)

1) 9 – 10 ετών, (γεν. 2006 – 2007), 2) 11 - 12 ετών (γεν. 2004 – 2005) 3) 13 - 14 ετών (γεν. 2002 – 2003) 4) 15 -16 ετών (γεν. 2000 – 2001) 5) 17- 19 ετών (1997 – 1999) 6) 20 ετών και άνω (1996 και μεγαλύτεροι – ες), για άνδρες και γυναίκες (χωριστά)

ΕΚΚΙΝΗΣΗ-ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ: Πλατεία Αγ. Γεωργίου Ν. Ιωνίας, μπροστά από το κτήριο του ΚΕ.ΜΙ.ΠΟ. (Πλησίον του σταθμού ΗΣΑΠ Ν. Ιωνίας)

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Η συμμετοχή στους αγώνες είναι ΔΩΡΕΑΝ. Και οι δύο αγώνες θα χρονομετρηθούν ηλεκτρονικά.

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνουν ΜΟΝΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ στην ηλεκτρονική φόρμα συμμετοχής, μέχρι και την Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου 2016, ώρα 14:00. Μετά την ημερομηνία αυτή δεν θα γίνουν δεκτές οι δηλώσεις. Για να δηλώσετε τη συμμετοχή σας ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ:2ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ

Παρακαλούνται όλοι οι ενδιαφερόμενοι δρομείς να σεβαστούν την προσπάθεια των διοργανωτών που προσφέρουν ΔΩΡΕΑΝ όλες τις υπηρεσίες του αγώνα και να είναι εμπρόθεσμοι στις δηλώσεις συμμετοχής, καθώς και να προσέλθουν στον αγώνα (δηλαδή να είναι συνεπείς).

Με τη δήλωσή σου και τη συμμετοχή σου γράφεσαι στην ιστορία.

Για πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στον Οργανισμό Πολιτισμού, Άθλησης & Νεολαίας (Ο.Π.Α.Ν.) Δήμου Ν. Ιωνίας, (Λ. Ηρακλείου 268, Ν. Ιωνία, Τηλ. 210 2759768, 210 2777721 ώρες 09.00 – 14.00) και στις ιστοσελίδες: www.opandni.gr

Όλοι οι αθλητές υποχρεούνται να βρίσκονται στο χώρο της εκκίνησης ΜΙΑ ΩΡΑ πριν την έναρξη του αγώνα.

ΕΠΑΘΛΑ:

1. Όλοι (-ες) οι συμμετέχοντες (-ουσες) θα πάρουν αναμνηστικό δίπλωμα, στην πίσω πλευρά του οποίου θα αναφέρονται τα ιστορικά στοιχεία της αφιέρωσης του αγώνα.

2. Ειδικό Μετάλλιο: Θα λάβουν οι 3 πρώτοι και οι 3 πρώτες, κάθε κατηγορίας ηλικίας.

3. Κύπελλο θα πάρουν: Ο 1ος και η 1η του αγώνα της γενικής κατάταξης του τερματισμού, καθώς και ο 1ος και η 1η κάθε κατηγορίας ηλικίας.

4. Θα απονεμηθεί επίσης ένα κύπελλο, «το έπαθλο του αθλητή που δεν νίκησε», με κλήρωση, στο τέλος των αγώνων, σε έναν αθλητή που δεν θα έχει λάβει άλλη τιμητική διάκριση.

Θα υπάρχουν ειδικές βραβεύσεις.

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΑΒΕΥΤΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ

ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ:

Όλοι όσοι λάβουν μέρος στον αγώνα, μετέχουν με προσωπική τους ευθύνη, για θέματα υγείας, ατυχήματος και προσωπικής ασφάλειας. Όλοι πρέπει να έχουν εξεταστεί, πριν τον αγώνα, από ειδικό γιατρό της επιλογής τους. Για τα ανήλικα παιδιά την ευθύνη έχουν οι γονείς τους.

Παραχωρείται το δικαίωμα στους διοργανωτές να χρησιμοποιήσουν το όνομα και τη φωτογραφία του αθλητή προς τα μέσα ενημέρωσης και οπουδήποτε θεωρηθεί σκόπιμο.

<<  56 57 58 59 60 [6162 63 64 65  >>  

Προετοιμασία για Στρατιωτικές Σχολές και ΤΕΦΑΑ

ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

 

ΜΠΛΟΚΟ ΚΑΛΟΓΡΕΖΑΣ 2020 1024Χ803

Εδώ μπορείτε να δείτε την προκήρυξη του αγώνα  και να υποβάλλετε τις συμμετοχές σας:

 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Copyright © ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2013. All Rights Reserved.